piątek, 5 sierpnia 2016

Europejski Dzień Ptaków

W lipcu na blogu u Czarnej Damy zaroiło się od ptaków za sprawą tematu wymiany kartkowej. Jedne fruną, inne siedzą, na gałęziach w klatkach rozmaitych a wszystkie rozśpiewane. Oj gwarno tam u niej było. Tutaj możecie podejrzeć wszystkie prace.Moja ptaszyna (sikorka?) z karteczki została wyhaftowana kolorami, które sama dobierałam z moich zapasów więc jest baardzo oryginalny. Ciekawe czy po świecie fruwa jakiś z takim upierzeniem :)..
Karteczka dotarła do etoile i wiem już, że się spodobała.

Zresztą nie tylko jej. Moja kartka została zauważona i wyróżniona największą ilością głosów. Bardzo mnie cieszy takie wyróżnienie bo wyzwanie kartkowe to dla mnie nowość, chociaż kilka etapów już za mną. Fajnie jest gdy coś zrobisz i to się podoba innym i znajduje uznanie. To motywuje.
 Trochę byłam zaskoczona bo miałam swoją faworytkę. Faworytkę, która zrządzeniem losu zawędrowała do mnie. W ramach wymiany otrzymałam przepiękną kartkę od Lucy z mazur. Cudowna! Stoi na półce i cieszy codziennie.  

Przepraszam, że tyle zdj ale jestem nią zauroczona;) Lucy, dziękuję Ci bardzo!


dziękuję za każde odwiedzimy i komentarz.
:)


11 komentarzy:

 1. Świetne karteczki :) obie mają swój niepowtarzalny urok :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Aniu! Piękną karteczkę zrobiłaś mi też się bardzo podoba Od Lusi karteczka jest też bardzo ładna - Pozdrawiam Cię gorąco

  OdpowiedzUsuń
 3. Hoho, ale piękne karteczki!!! Każda w pięknym stylu!!! Cudny hafcik!!!
  Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękną karteczkę zrobiłaś i piękną otrzymałaś.:)

  OdpowiedzUsuń