niedziela, 26 marca 2017

Zaległa Wymiana zakładkowa

Już dawno odbyła się wymianka na Dzień Kobiet zorganizowana przez Katarzynę, w której wzięłam udział i wstyd się przyznać, jeszcze się nie pochwaliłam co dostałam z tej okazji od mojej wymiankowej pary. 


Szczerze mówiąc ociągałam się z robieniem zdjęć bo wieczorem wychodziły rozmazane i niewiele było widać. A przecież tyle jest do pokazania, chciałam żeby wszystko dało się zauważyć, ile cudowności zapakowała dla mnie Magda (Mafalda&Mouse)

Wymianka była zakładkowa i ja mam taką szydełkową myszę :) i prześliczną wiosenną karteczkę Szkoda mi będzie tłamsić tego gryzonia książką i chyba zamieszka na półce.


Oprócz tego miałyśmy zapakować sobie coś słodkiego, zapachowego i  przydasie, którymi Magda wręcz mnie zasypała, tyle tego jest. Zresztą same spójrzcie.Na tym tle to co ja przygotowałam dla Doroty wygląda skromniej, mogę mieć jedynie nadzieję, że zawartość przypadła jej do gustu :)

Na zakładkę wybrałam pewną baletnicę, z większego wzoru. Żeby tą tancereczkę "upchnąć" w zakładkowym formacie wyszywałam ją na kanwie 20. Trochę mnie wymęczyła backstitchami przy spódnicy ale warto było. 
  Dziś tyle a tych niecierpliwie wyglądających wyników Candy potrzymam jeszcze chwilę w niepewności :)

Dziękuję, że zaglądacie i komentujecie.


8 komentarzy:

 1. Udana wymianka, a ta zakładka z baletnicą jest suuuper :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajna wymianka i rzeczywiście szkoda gryzonia przytłaczać stronami,niech mieszka na półce :)
  Twoja zakładka zabawna , sama chętnie bym takiej używała :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Aniu widać wymianka była udana, piękne dostałaś prezenty ale i Twoja baletnica jest urocza. Podziwiam za wyszywanie na 20ct !!
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo przyjemna zabawa. Cieszę się, że niespodzianką sprawiłam Ci radość. Zabawna zakładka z baletnicą XXL. Pozdrawiam i dziękuję

  OdpowiedzUsuń